Nasza Metoda oraz Nasz Cel

NASZA METODA

Metoda St. Elizabeth Seton English School ma na celu zapewnienie wszystkim uczniom rozwoju intelektualnego i duchowego przy pomocy skoncentrowanego na Chrystusie programu nauczania angielskiego, aby sprostać wyzwaniom naukowym i zawodowym dwudziestego pierwszego wieku.

Najważniejsze jest to, że SESES koncentruje się na wartościach rodziny i wierze chrześcijańskiej jako podstawy edukacji. Podobnie jak amerykański program szkoły St. Elizabeth Ann Seton, SESES stara się zjednoczyć wiarę katolicką, rodzinę i wartości chrześcijańskie jako podstawę swojego programu edukacyjnego. Jednak w przeciwieństwie do amerykańskiego programu, SESES koncentruje się na programie nauczania angielskiego i dostosowuje go do dzieci i młodzieży, dla której angielski jest drugim językiem. Młodzi nieanglojęzyczni odnoszą większe korzyści, gdy mogą śmiało twierdzić, że angielski jest również ich własnym językiem. Dzięki dostosowaniu i dzieleniu się chrześcijańską miłością do dzieci i młodzieży, SESES stara się przynosić korzyści młodym z całego świata, aby pomóc im odkryć język angielski jako swój własny.

W tym celu SESES szkoli nauczycieli programem American St. Elizabeth Ann Seton English, aby tworzyć lekcje oparte na języku rodzimym i skutecznie przynieść naturalny sens znajomości języka angielskiego w sposób, w jaki dzieci i młodzież w amerykańskim domu.

 

NASZ CEL

Celem szkoły St. Elizabeth Seton English School jest podnoszenie umiejętności czytania, pisania i jakości nauczania języka angielskiego młodych Polaków.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, edukacja języka angielskiego jest ważna dla przyszłych potrzeb polskich dzieci i młodzieży. Kiedy polska młodzież osiąga wiek studencki i zaczyna pracę, coraz częściej posługiwanie się językiem angielskiem staje się koniecznością w komunikacji ze światem.

Gdy młodzież polska staje się dorosła, często wymaga się od nich zdawania trudnych egzaminów i certyfikatów z języka angielskiego; pisania tez, artykułów i tekstów różnego rodzaju; prowadzenia komunikacji; czytania, słuchania, rozumienia. Potrzebują zaufania, aby używać angielskiego tak, jakby zawsze był ich własnym językiem.

Celem St. Elizabeth Seton English School jest pomoc polskiej młodzieży w zdobyciu zaufania w nauce języka angielskiego i potraktowania go jako własnego języka. Staramy się spełnić te potrzeby w oparciu o chrześcijańską dyscyplinę, która przynosi im prawo do angielskiego w taki sam sposób, w jaki kochająca amerykańska rodzina uczyłaby swoje własne dzieci w domu.   

Lepsze jutro dla młodych Polaków i wiary w język angielski jest możliwe. Dołącz do nas na tej drodze, aby młodzi osiągnęli sukces w zrozumieniu angielskiego.